producent zakretek do sloikow i wiatrochronow do zniczy

Oferta

ZAKRĘTKI „TWIST-OFF”

Produkujemy zakrywki kontaktowe typu „twist-off” zarówno w jednolitym kolorze, jak i z nadrukiem na stronie zewnętrznej, zgodnie z obowiązującą normą PN–0–79570, a każda partia wyrobów jest poddawana wnikliwej kontroli jakości. Wykonujemy zakrętki czterozaczepowe i sześciozaczepowe w technologii uniemożliwiającej ich przekręcenie - dostępne średnice: ø 53,ø 66,ø 82, ø 89, ø 100, ø 110.

Zakrętki, które produkujemy przeznaczone są do zamykania słojów szklanych zarówno na zimno jak i poddawanych obróbce termicznej w procesie sterylizacji lub pasteryzacji.

WIATROCHRONY

W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży asortyment wiatrochronów na znicze szklane i plastikowe:
wiatrochrony metalowe – o średnicach: ø 51,ø 59,ø 62,ø 66,ø 72,ø 78,
wiatrochrony plastikowe - o średnicach: ø 59,ø 72,ø 78,ø 110,
podstawki plastikowe - o średnicach: ø 59,ø 69,ø 76.

Do produkcji stosujemy blachy ocynowane, masy uszczelniające, lakiery i farby graficzne renomowanych firm, co pozwala zapewnić odpowiednio wysoką jakość i estetykę wyrobów.

SPRĘŻYNY I GUMY

Oferujemy Państwu sprężyny i gumy do słoi typu weck, wykorzystywane głównie w przetwórstwie spożywczym oraz w gospodarstwach domowych. Wszystkie produkty są wykonywane z materiałów najlepszej jakości i pod nadzorem wykwalifikowanej kadry specjalistów.


Wieloletnia działalność na rynku oraz bogate doświadczenie pozwala oferować Państwu produkty najwyższej klasy, które są dla klienta atrakcyjne pod względem użytkowym i cenowym.

Helmet gwarantuje wysoką jakość wyrobów, które są w asortymencie firmy, jak i specjalnych zamówień. Jesteśmy pewni, że oferowane przez nas produkty zadowolą wymagających klientów. Mimo to ciągle pracujemy nad doskonaleniem i ulepszaniem naszych wyrobów i poszerzaniem oferty. Nasi kontrahenci cenią sobie przede wszystkim profesjonalną obsługę i elastyczne oraz terminowe dostawy towaru.

Szanowni Państwo, jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą na zakrętki lub wiatrochrony, a tak jak my stawiacie na doskonałą jakość i dobrą cenę to prosimy o kontakt telefoniczny lub przez e- mail.